Sineklik Üretimi

Son yıllarda önemli bir ihtiyaç haline gelen sineklik sistemlerini firmamız gereken  en iyi malzeme kalitesi , kusursuz ölçeklendirme ve hatasız işçilikle birleştirip, ürünü en güvenli hizmet koşullarıyla, müşterilerimize ulaştırmak için çalışmaktadır.

Yaşamınızı geçirdiğiniz mekanların sağlıklı ve konforlu olacak şekilde işimiz gereği olan ürünleri hazırlayıp hayatınızı kolaylaştıracak şekilde dizayn ve üretimini yapıyoruz.

Sineklikler özellikle pencerelerde ( pimapen , ahşap doğrama , aliminyum pvc ve her nevi kullanılabilen açılıp kapanma özelliği olan her alana uygulanabilir.) balkon kapısında cam balkon ile kapatılmış aklınıza gelebilecek her alanda uygulanabilirler.

Hatta herhangi bir şekilde pimapen cam aliminyum doğrama ve türevleriyle kapatmak istemediğiniz alanlarda olabilir basit bir örnekle çok sık kullandığınız bir balkonunuz mesela…Bu tip açık alanlarınızı dahi tamamı ile sineklikle kapatabilir muhteşem estetik ve kullanışlı sineklikler sayesinde sinek böcek ve haşerelere karşı koruyabiliriz.

Sineklik sistemleri uzun ömürlü ve kalıcı olmaları için aliminyum profilden üretilmiş olup her çeşit kapı ve pencerelere uygulanabilme özelliğine sahiptir.